SPACE TOM program do školek a škol. Super sportovní hra s vesmírnou tématikou pro MŠ a ZŠ se zahradou nebo sportovním hřištěm. Více info ZDE.

Novinky

NOVÁ DĚTSKÁ HRA – DÁREK KE DNI DĚTÍ

Čas jakékoliv krize, ať je to třeba “Korona”, se dá využít produktivně. Proto jsme se rozhodli ho využít aktivním způsobem a vymyslet něco zábavného nejen pro své děti. Vytvořili jsme dětskou hru s kartičkami, která nejenže zabaví a poučí, ale přináší i něco navíc – finančně pomáhá matkám samoživitelkám.

Jsou to právě matky samoživitelky, jež se nyní více než kdy jindy nachází ve finanční nouzi, a to nejen kvůli vlivu koronaviru. Celá pomoc je postavená na jednoduché herní video výzvě, kterou vám během týdne představíme, u které se děti samy při plnění úkolu natáčí pomocí mobilních telefonů a posílají ji dál jako úkol svým kamarádům prostřednictvím svých sociálních sítí jako Tik Tok či Instagram.

V rámci hry děti plní zadané úkoly, které si náhodně vyberou vylosováním karty ze zakoupeného balíčku karet. Pokud karty ještě nemají, mohou využít elektronickou variantu karet zde v sekci VÝZVA. SPACE TOM následně za každou splněnou výzvu přispěje finanční částkou na transparentní účet. Stejně tak za každý prodaný produkt na eshopu. Tyto peníze pak každý měsíc předá potřebné matce samoživitelce.

Motto výzvy zní: “Děti pomáhají dětem”.

Hra je koncipována multižánrově. Dává tak dětem spoustu pohybu, zábavných prvků, vtipných výzev, ale nabízí i všeobecný přehled a přijdou na řadu i další speciální série jako angličtina, první pomoc, planeta země, sluneční soustava a mnoho dalších. Svou koncepcí i náročností je určena primárně pro žáky 1. stupně základní školy. Mohou si tak skrze ni ověřit své současné vědomosti, k tomu se dozvědět mnoho zajímavého a ještě zažít velkou srandu se svými blízkými.

Hru si děti mohou odnést doslova v kapse. Lze si jí zahrát s kamarády, s rodinou, ve škole či družině, na chatě, na dovolené, nebo ve sportovním klubu a to společně prakticky kdekoliv. Celý nápad byl vymyšlen a zrealizován během nouzového stavu, a to včetně grafiky, kompletních pravidel, webové stránky, eshopu a vytvoření navazujících sociálních profilů.

A celou hru právě dnes, tj. 1. 6. 2020 na Den dětí, dáváme symbolicky dětem ke hraní.

 

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem