DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM super sportovní výzva, která POMÁHÁ MAMINKÁM SAMOŽIVITELKÁM. Pojď do toho s námi! Získej svým pohybem peníze pro děti maminek samoživitelek. Více info ZDE.

Výzva

DĚTI POMÁHAJÍ DĚTEM

je super sportovní výzva úplně pro každé dítě, které chce svým pohybem pomoci a udělat dobrý skutek.

Splň jednoduchý nebo i těžší sportovní/pohybový úkol a to buď sám nebo se svými kamarády a získej peníze pro děti maminek samoživitelek. Celou výzvu natoč na svůj telefon. Kamarád/ka ti určitě rád/a pomůže.
 
K výzvě je potřeba mít hrací karty SPACE TOM. Pokud je zatím nemáš, tak se lze do výzvy zapojit prostřednictvím elektronického výběru karty, který můžeš udělat na webu: vyzva.spacetom.cz/karty.html, kde si náhodně vylosuješ svůj úkol.
 
Nejoriginálnější a nejvtipnější videa budou odměněna hrou SPACE TOM zdarmaNatočené video pak dej na svůj nebo rodičů INSTAGRAM s hashtagem #spacetom.cz nebo s odkazem @spacetom.cz
 
Za každé natočené a zveřejněné video se splněným úkolem přispěje SPACE TOM na transparentní účet ve stejné výši jako je hodnota hrací karty (například 8 bodů = 8,- Kč, 1 bod = 1,- Kč apod.). Vybrané peníze budou použity na sportovní kurzy, které dětem maminek samoživitelek SPACE TOM zaplatí.
 
Pojďme společně rozhýbat všechny děti a kamarády v České republice pro dobrou věc, protože každý klik, dřep nebo skok se počítá!